Ponad 10 letnie doświadczenie pozwoliło nam dać wsparcie wielu adeptom na ich ścieżce kariery zawodowej i ułatwić im start w dorosłość.

Wiedza i praktyka

Nauka języka z dofinansowaniem

Nauka języka angielskiego

W ramach naszego Projektu realizowane będą staże zawodowe, podczas których uczestnicy będą zdobywać i doskonalić swoje umiejętnoœci praktyczne.

Nauka języka niemieckiego

Szczegółowe informacje dotyczące korzyści oraz ścieżki formalnej podjęcia współpracy, uzyskacie Państwo kontaktując się z Biurem Projektu.

Nauka praktycznego języka zawodowego

Podnoszenie kwalifikacji językowych w zawodzie. Nauka z lektorem języka obcego i Native speekerami. Język obcy w formie praktycznej i przyswajalnej do szybszego startu w firmie.

Business Consulting

Successful experience of experts in structuring investment projects, developing and implementing.

Project Management

We are working in the format of an outsourcing project office. We assume operational coordination.

Nauka i kursy przygotowawcze

Europejski Certyfikat Umiejętnoœci Komputerowych ECDL Core (European Computer Driving Licence) zaświadcza, że jego posiadacz potrafi prawidłowo realizować przy pomocy mikrokomputera podstawowe zadania, takie jak: edycja tekstów, wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego, baz danych czy też sieci komputerowej, przygotowywanie prezentacji.

Certyfikat Umiejętnoœci Komputerowych (ECDL)

zwiększa możliwości znalezienia zatrudnienia dla szerokich grup społeczeństwa, a w szczególnoœci dla osób: - szukających po raz pierwszy pracy, a więc wkraczających na rynek pracy - powracających do pracy po dłuższej przerwie (np. kobiety po urlopie macierzyńskim)

Szkolenia, koordynacja i wsparcie

jest firmą świadczącą usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, zajmuje się organizacją szkoleń oraz koordynacją i zarządzaniem projektami realizowanymi przez jej partnerów i klientów.

referencje

Osoby które nam zaufały